Работа в Украине
Бесплатное размещение вакансий и резюме в Украине

Работа в Белой Церкви: Образование, наука

вихователь для дітей

Reltor-WORK1. Днепр (Днепропетровск), Киев, Харьков, Белая Церковь. 07.11.2018 16:18

 В дитячу кімнату при торговельному центрі потрібно вихователь. Вимога: відповідальність, організаторські здібності, вміння працювати з дітьми, доброзичливість. Педагогічну або психологічну освіту як перевага. Обов'язки: робота на дитячому майданчику з дітьми, організація їх дозвілля та підтримка чистоти на майданчику. Умов... подробнее »

няня до розв.центру

Днепр (Днепропетровск), Киев, Харьков, Белая Церковь. 08.10.2018 14:50

Якщо Ви любите дітей, володієте методиками викладання, творчо налаштовані,, активні, цілеспрямовані та ініціативні, тоді Вам до нас! вимоги: - досвід роботи з дітьми вітається, але якщо Ви молодий фахівець - це теж не перешкода; - готовність працювати з дітьми від 2 до 6 років; - комунікабельність, відповідальність. умови: - про... подробнее »

няня в семью

8900 грн.

meganom. Днепр (Днепропетровск), Киев, Белая Церковь, Бровары. 12.08.2018 13:36

Елітне агентство в центрі запрошує на високооплачувану роботу добрих і люблячих дітей дівчат для роботи нянею в еліт.семью. -Гнучкий графік роботи (вахтовий метод) -Зарплата щотижня і відмінні бонуси; Повний робочий тиждень можна з проживанням в сім'ї. Наші клієнти - напрацьована база VIP- персон з хорошим достатком. Гарна та Вч... подробнее »

няня в центр

7600 грн.

Delevok18. Днепр (Днепропетровск), Киев, Харьков, Белая Церковь. 11.08.2018 13:06

Розвиваючий центр «Zenn-Rad» запрошує на посаду доглядальниці жінок різного віку.Вимоги до доглядальниці наявність медичного освіти-бажано; досвід з хворими людьми вітаєтьсяОбов'язки доглядальниці дотримання розпорядку дня, морально-психологічна допомога підопічному відповідальність, доброзичливість, вміння йти на компроміс, ком... подробнее »
Заказы на ремонт

Responsive Slider Gallery: wordpress gallery slider plugin.