Работа в Украине
Бесплатное размещение вакансий и резюме в Украине

Работа в Черкассах: Медицина, фармацевтика

медсестра-сиделка

rewes18. Черкассы, Чернигов, Черновцы. 02.11.2018 15:49

 Розвиваючий центр «Zenn-Rad» запрошує на посаду доглядальниці жінок різного віку.Вимоги до доглядальниці наявність медичного освіти-бажано; досвід з хворими людьми вітаєтьсяОбов'язки доглядальниці дотримання розпорядку дня, морально-психологічна допомога підопічному відповідальність, доброзичливість, вміння йти на компромі... подробнее »

медсестра-сиделка

ISKRA18. Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы. 30.10.2018 13:39

Требуется медсестра-доглядальниця в будинок для літньої женщини .. Основні вимоги: - Володіння в / в, в / м ін'єкціями; - Організованість, порядність, комунікабельність. середнє спеціальне образованіе.Желаемий вік до 55 років Основні вимоги: - Володіння в / в, в / м ін'єкціями; Повна зайнятість, ставка + можливість підробітку. Ч... подробнее »

фармацепт в аптеку

9800 грн.

zewer123. Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы. 11.08.2018 17:42

Фарм- компанія “Аптека плюс” відкриває нову позицію на посаду Фармацевта, провізора. З / п 80 00-10000 грн. вимоги: - знання фарм. груп; - уважність і клієнтоорієнтованість. Обов'язки: - контроль термінів придатності; - дотримання фарм. порядку; Ми пропонуємо: - оформлення і оплачувана відпустка; - місце роботи підбираємо максим... подробнее »

лікар педіатр (врач педиатр)

Смілянська міська лікарня. Черкассы. 09.06.2018 9:47

Робота лікарем-ординатором в дитячому відділенні. Для лікарів з другою, першою чи вищою категорією перспектива посади завідувача відділенням найближчим часом. подробнее »

лікар ортопед -травматолог ( врач ортопед-травматолог)

Смілянська міська лікарня. Черкассы. 09.06.2018 9:40

Робота в травматологічному відділенні (за бажання до 1.5 ставки).Обов'язки:·        Надання ургентної та планової медичної допомоги хворим ортопедо-травматологічного профілю.Умови:·        Гарантована повна зайнятість.Основні вимоги:·  &nbs... подробнее »
Заказы на ремонт

Responsive Slider Gallery: wordpress gallery slider plugin.