Работа в Украине
Бесплатное размещение вакансий и резюме в Украине

Работа Ивано-Франковск: IT, компьютеры, Интернет

Менеджер на дистанционке

10000 грн.

ФЛП. Винница, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск. 15.05.2022 12:05

Oбязaннoсти : pазмещeниe инфoрмaции, oбрабoткa дaнныxТребoвания : aктивная жизненная позиция, навыки paбoты с компьютeром, yвеpeнный пoльзoватель ПКУслoвия : свoбодный гpaфик pабoты, cвoeвременнaя оплата тpудa, зп на карту любого банка подробнее »

Оператор ПК на удаленный доступ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАРЧЕНКО ПАРТНЕРЗ"

12000 грн.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАРЧЕНКО ПАРТНЕРЗ". Ивано-Франковск, Галич, Калуш, Коломыя, Косов, Надворная, Яремча. 02.05.2022 14:08

Вимоги:-Серйозних наміри заробляти-Обучаемость і готовність працювати як самому, так і в командіВпевнений користувач ПК, наявність смартфона / ПК / ноута з виходом в інтернет-Вміння організуватися на віддалену роботу у вільному графіку, Серйозних і відповідальністьОбов'язки:-Розміщення рекламних оголошень згідно шаблону-відповід... подробнее »

Руководитель интернет-магазина

9000 грн.

ФОП Лемешко. Винница, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск. 17.02.2022 10:58

В новую развивающую фирму, в связи с расширением требуется руководитель интернет-магазинаГрафик вольный, можно как подработка. Требования:- опыт работы не обязателен, но приветствуется,- навыки общения с персоналом, умение проведения собеседований и правильный отбор сотрудников.Тактичность , вежливость, самоорганизованость. Жела... подробнее »

"співробітник інтернет-магазину".

10000 грн.

ТОВ "ТД ШЕВЧЕНКО. Винница, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Луцк, Черкассы, Ковель. 08.02.2022 20:42

Відкрито набір на вакансію "співробітник інтернет-магазину". Робота ведеться повністю через інтернет. В зручний для Вас час. Обов'язки: реклама бренду, формування клієнтської бази і ведення переписки. Вимоги: • бажання працювати і розвиватися • знання ПК та офісних додатків • вміння працювати з потоком інформації • відмінні кому... подробнее »

консультант-оператор

10000 грн.

ТОВ "ТД ШЕВЧЕНКО. Ивано-Франковск, Киев, Луцк, Львов, Ровно, Харьков, Херсон. 08.02.2022 20:42

У компанію на віддалену роботу потрібен консультант-оператор. Робота пов'язана з обробкою ел. пошти, розміщенням реклами в мережі інтернет. Пошук нових партнерів і клієнтів в інтернет-магазин. Реєстрація клієнтів на сайті компанії. Навчання і всі інструменти для роботи надаються. Пишіть на пошту ljudmila101.1@gmail.com, вишлю по... подробнее »

Удаленная работа для женщин на дому

10000 грн.

ФОП Заречна Т.В.. Ивано-Франковск, Пологи, Приазовское, Приморск, Токмак, Черниговка, Энергодар. 06.02.2022 22:30

Интернет-магазину требуется сотрудник для работы в интернете.Работаем дома от 3 часов в день.Требования:- Наличие ПК и выход в интернет- Активность, коммуникабельность, целеустремленность,- Серьёзное отношение к работе, обучаемость- Доброжелательность- женский пол от 23 летОбязанности:- Работа с почтовыми сервисами- Размещение р... подробнее »

Робота на дому!

10000 грн.

ТЗОВ "НА САДІВНИЧІЙ". Ивано-Франковск, Богородчаны, Галич, Городенка, Коломыя, Надворна, Тлумач. 22.09.2021 11:42

Привіт!Ця вакансії саме для тебе, якщо ти хочеш розвиватися, навчатися і працювати в успішній компанії.!Усьому навчаємо в процесі роботи. Запрошуємо дівчат студентів, мам в дикреті та тих кого цікавить додатковий заробіток! Графік роботи обираєте собі самі!За дитальною інформацією пишіть "Джобіс" на Вайбер 0993096372! подробнее »

Оператор в Интернет магазин

12000 грн.

"OMEGA-6" LTD. Днепропетровск, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Киев, Кировоград, Ужгород. 09.09.2021 8:35

Предлагаем работу в сети интернет, которая не требует специальных навыков. Подойдет всем у кого найдется 3-4 часа свободного времени и есть желание заработать. Можно обучаться в процессе работы.Требования:Наличие ПК и свободного выхода в интернет. Уверенное пользование ПК. Обучаемость, целеустремленность, коммуникабельность.Усло... подробнее »

Удаленные программисты / веб-дизайнер, графические дизайнеры

10000 грн.

Ивано-Франковск. 08.04.2019 18:07

Litra, міжнародна що розвивається, в спеціальній будівельній галузі шукає віддалених програмістів та веб-дизайнерів. Для програмістів: Досвід програміста принаймні 2 роки; Вимоги: вміння працювати вдома Знання PHP, HTLM, мій sql, Java та інші      - Знання SEO, SEM буде плюсом; - англійська: середній ... подробнее »

віддалених програмістів та веб-дизайнерів.

20000 грн.

Ивано-Франковск. 08.04.2019 18:07

Litra, міжнародна що розвивається в галузі спеціального будівництва, обирає інженера-будівельника або інженер-механік з віком максимум 36 років, володіючи знаннями про AutoCAD з розумінням Jobsiteю Вимоги: бути безробітним без сімейних обов'язків, водійські права, вік до 36 років, відмінні знання англійської мови, схил... подробнее »
Заказы на ремонт