Работа в Украине

Не лидирующий, но очень хороший сайт поиска работы в Украине

Работа в Ивано-Франковске: Логистика, склад, ВЭД

фасувальник книг

Reltor-WORK1. Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Луцк. 06.11.2018 17:00

 У компанію "Будинок Книг" потрібні пакувальники-фасувальники. Упаковка готової продукції в паперові пакети. Готові розглянути кандидатів без досвіду роботи в даній сфері діяльності. Навчимо. Повна зайнятість, можливість підробітку і також нічні зміни. Оплата від 7000 до 9000 грн. (Багатоканальний корпоративна лінія, рекоме... подробнее »

працівник складу

FORTE A.S

10000 грн.

FORTE A.S. Ивано-Франковск, Киев, Луцк, Львов. 19.01.2018 14:28

  Фабрика меблів „FORTE” S.A провідний польський виробник і експортер меблів, володіє чотирма виробництвами в Польщі і низкою торгових компаній в Польщі та за її межами. Компанія існує з 1992 року та прийняла на роботу понад 3000 працівників.     Шукаємо кандидатів на посаду: Робітник на склад (місто праці: Białs... подробнее »

Комплектувальник на склад одягу та взуття у Польщу

Manpower Ukraine

12000 грн.

Manpower Ukraine. Винница, Ивано-Франковск, Луцк, Ровно. 07.07.2017 9:38

Міжнародна консалтингова компанія Менпауер Груп проводить набір на вакансію працівники складів брендового одягу та взуття в Польщі. Без досвіду роботи! Обов’язки: Упаковка. Сортування. Комплектація товару для відправки. Робота зі сканером. Фіксування інформації по товару в системі. Графік роботи: Робота в три зміни: 1 ... подробнее »

Менеджер по работе с клиентами (Румыния)

ПП БРАМА

8000 грн.

ПП БРАМА. Ивано-Франковск, Черновцы. 20.03.2017 9:28

Международная компания проводит конкурс на должность «Менеджер по продажам со знанием иностранного языка (Румынский) » в сфере торговли. Работа со странами Европы Обязанности: • Коммуникация с клиентами, (в телефонном режиме и через электронную почту); • Консультирование клиентов по продукции компании, оформление контракта, ... подробнее »

Менеджер по продажам (Италия)

ПП БРАМА

8000 грн.

ПП БРАМА. Ивано-Франковск, Черновцы. 20.03.2017 9:28

Международная компания проводит конкурс на должность «Менеджер по продажам со знанием иностранного языка (Итальянский) » в сфере торговли. Работа со странами Европы Обязанности: • Коммуникация с клиентами, (в телефонном режиме и через электронную почту); • Консультирование клиентов по продукции компании, оформление контракта... подробнее »
Портал Бычок