Работа в Украине
Бесплатное размещение вакансий и резюме в Украине

Работа в Ивано-Франковске: Логистика, склад, ВЭД

Работник склада, г. Ивано-Франковск

ЧП БУДПОСТАЧ

ЧП БУДПОСТАЧ. Ивано-Франковск. 10.09.2019 12:48

Бажаєш заробляти 8000 грн. на місяць та вище?Ще в пошуках гідної роботи?Компанія Будпостач запрошує вас в свою команду! Якщо Ви у відмінній фізичній формі, старанні і шукаєте надійну роботу в хорошому колективі - тоді ви звернулися за адресою!Ми пропонуємо офіційне оформлення та гарантовану оплату праці.Нас можно знайти за ... подробнее »

Оператор 1С, менеджер сервисного центра

ЧП БУДПОСТАЧ

7500 грн.

ЧП БУДПОСТАЧ. Ивано-Франковск. 06.06.2019 16:10

Ведущий оператор на рынке строительного оборудования и инструмента компания БУДПОСТАЧ приглашает к сотрудничеству специалистов на должность Менеджер сервисного центра. Требования:Образование: средне-специальное, высшее.Опытный пользователь ПКЗнание 1С. Учет ТМЦОтличные коммуникативные способностиГОТОВЫ рассматривать бе... подробнее »

Молодший приймальник товарів (Лівий берег)

ATB

ATB. Запорожье, Ивано-Франковск, Киев. 31.05.2019 15:35

Ми очікуємо:  • Наявності повної середньої або середньої спеціальної освіти; • Готовності до навчання.   Переваги роботи в нашій компанії:  • Стабільна і своєчасна оплата • Безкоштовне навчання • Можливість роботи поруч з будинком • Дотримання трудового законодавства • Кар'єра в команді Лідера! Резюм... подробнее »

фасувальник книг

Reltor-WORK1. Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Луцк. 06.11.2018 17:00

 У компанію "Будинок Книг" потрібні пакувальники-фасувальники. Упаковка готової продукції в паперові пакети. Готові розглянути кандидатів без досвіду роботи в даній сфері діяльності. Навчимо. Повна зайнятість, можливість підробітку і також нічні зміни. Оплата від 7000 до 9000 грн. (Багатоканальний корпоративна лінія, рекоме... подробнее »

працівник складу

FORTE A.S

10000 грн.

FORTE A.S. Ивано-Франковск, Киев, Луцк, Львов. 19.01.2018 14:28

  Фабрика меблів „FORTE” S.A провідний польський виробник і експортер меблів, володіє чотирма виробництвами в Польщі і низкою торгових компаній в Польщі та за її межами. Компанія існує з 1992 року та прийняла на роботу понад 3000 працівників.     Шукаємо кандидатів на посаду: Робітник на склад (місто праці: Białs... подробнее »

Комплектувальник на склад одягу та взуття у Польщу

Manpower Ukraine

12000 грн.

Manpower Ukraine. Винница, Ивано-Франковск, Луцк, Ровно. 07.07.2017 9:38

Міжнародна консалтингова компанія Менпауер Груп проводить набір на вакансію працівники складів брендового одягу та взуття в Польщі. Без досвіду роботи! Обов’язки: Упаковка. Сортування. Комплектація товару для відправки. Робота зі сканером. Фіксування інформації по товару в системі. Графік роботи: Робота в три зміни: 1 ... подробнее »

Менеджер по работе с клиентами (Румыния)

ПП БРАМА

8000 грн.

ПП БРАМА. Ивано-Франковск, Черновцы. 20.03.2017 9:28

Международная компания проводит конкурс на должность «Менеджер по продажам со знанием иностранного языка (Румынский) » в сфере торговли. Работа со странами Европы Обязанности: • Коммуникация с клиентами, (в телефонном режиме и через электронную почту); • Консультирование клиентов по продукции компании, оформление контракта, ... подробнее »

Менеджер по продажам (Италия)

ПП БРАМА

8000 грн.

ПП БРАМА. Ивано-Франковск, Черновцы. 20.03.2017 9:28

Международная компания проводит конкурс на должность «Менеджер по продажам со знанием иностранного языка (Итальянский) » в сфере торговли. Работа со странами Европы Обязанности: • Коммуникация с клиентами, (в телефонном режиме и через электронную почту); • Консультирование клиентов по продукции компании, оформление контракта... подробнее »
Заказы на ремонт

Responsive Slider Gallery: wordpress gallery slider plugin.