Работа в Украине
Бесплатное размещение вакансий и резюме в Украине

Работа Луцк: IT, компьютеры, Интернет

консультант-оператор

10000 грн.

ТОВ "ТД ШЕВЧЕНКО. Ивано-Франковск, Киев, Кировоград, Луцк, Львов, Ровно, Тернополь. 17.05.2024 23:22

У компанію на віддалену роботу потрібен консультант-оператор. Робота пов'язана з обробкою ел. пошти, розміщенням реклами в мережі інтернет. Пошук нових партнерів і клієнтів в інтернет-магазин. Реєстрація клієнтів на сайті компанії. Навчання і всі інструменти для роботи надаються. Пишіть на пошту ljudmila101.1@gmail.com, вишлю по... подробнее »

Оператор (надомно)

ЧП. Кировоград, Луцк, Николаев, Одесса. 04.12.2023 17:32

Ваши обязанности :-прием заявок от кандидатов,-консультирование интересующихся,-мониторинг заявок.Требования:- наличие ПК и доступа к сети интернет,- навыки работы на ПК,- умение работать с эл. почтой, а также офисными программами- возраст 22Условия:- удаленная работа- свободный график и Вы планируете его самостоятельно (не мене... подробнее »

Менеджер на віддаленому доступі

10000 грн.

ФОП Ермоченко Олександр Вітальйович. Винница, Ивано-Франковск, Киев, Луцк, Чернигов, Берестечко, Богородчаны. 25.04.2023 9:33

Запрошуємо "Оператора ПК" на віддаленій основі до нашої команди.Основні завданн- швидка та якісна обробка вхідних повідомлень на сайт- написання вихідних повідомлен- ведення клієнтВимог- посидючість, грамотна мова, швидке навчанн- досвід у роботі з ПОбов'язковий додаток Телеграм ( використовуємо для робочої групиУмов- можливість... подробнее »

Оператор пк

12000 грн.

ТОВ "ІВТК"ОКТАВА". Луцк, Владимир-Волынский, Иваничи, Камень-Каширский, Ковель, Любомль, Нововолынск. 12.04.2023 13:40

В компанію потрібні оператори на віддалену зайнятість.Ми шукаємо цілеспрямованих людей з базовим знанням російської та української мови Досвід роботи не обов'язковий, введемо в курс роботи та підтримаємо на всіх етапах нашої з Вами співпраці.Вимоги:· Активна життєва позиція;· Високі амбіції у заробітку та правильно поставлені ц... подробнее »
Заказы на ремонт