Работа в Украине
Бесплатное размещение вакансий и резюме в Украине

Работа в Львове: Образование, наука

Графічний дизайнер, 3D artist, CG Game developer

Lemberg Academy

15000 грн.

Lemberg Academy. Львов. 20.11.2018 21:58

Школа компютерної графіки та дизайну LEMBERG ACADEMY шукає у свою команду викладача курсу: «Графічний дизайн, Unreal Engine Artist, 3D artist, Autodesk Maya, Rhinoceros 3D, Autodesk Revit»Вимоги:•Досвід роботи у сфері комп’ютерної графіки за напрямками: GameDev artist, CG artist, Autodesk Maya, Rhinocero... подробнее »

вихователь для дітей

Reltor-WORK1. Винница, Львов, Полтава, Кривой Рог. 07.11.2018 16:20

 В дитячу кімнату при торговельному центрі потрібно вихователь. Вимога: відповідальність, організаторські здібності, вміння працювати з дітьми, доброзичливість. Педагогічну або психологічну освіту як перевага. Обов'язки: робота на дитячому майданчику з дітьми, організація їх дозвілля та підтримка чистоти на майданчику. Умов... подробнее »

няня в семью

8900 грн.

meganom. Львов, Полтава, Харьков, Кривой Рог. 12.08.2018 13:46

Елітне агентство в центрі запрошує на високооплачувану роботу добрих і люблячих дітей дівчат для роботи нянею в еліт.семью. -Гнучкий графік роботи (вахтовий метод) -Зарплата щотижня і відмінні бонуси; Повний робочий тиждень можна з проживанням в сім'ї. Наші клієнти - напрацьована база VIP- персон з хорошим достатком. Гарна та Вч... подробнее »

домработница терміново

9800 грн.

CIGMA1. Житомир, Львов, Полтава, Харьков. 11.08.2018 14:58

В семью требуется честная, порядочная, аккуратная женщина без вредных привычек для выполнения домашней работы - стирка (машинка), уборка, глажка, приготовление пищи. Работа на постоянной основе Наличие положительных рекомендаций с предыдущего места работы - обязательно Опыт работы в данной сфере не требуется.Записаться на соб... подробнее »

няня до розв.центру

8700 грн.

domkadrov18. Винница, Львов, Полтава, Кривой Рог. 11.08.2018 13:30

Розвиваючий центр «Zenn-Rad» запрошує на посаду доглядальниці жінок різного віку.Вимоги до доглядальниці наявність медичного освіти-бажано; досвід з хворими людьми вітаєтьсяОбов'язки доглядальниці дотримання розпорядку дня, морально-психологічна допомога підопічному відповідальність, доброзичливість, вміння йти на компроміс, ком... подробнее »

Автор по написанию контрольных, курсовых, дипломных по всем дисциплинам

9500 грн.

Дипломком. Днепр (Днепропетровск), Киев, Львов, Одесса. 26.03.2017 0:23

Пропонуємо довгострокове дистанційне співробітництво фахівцям з написання всіх типів наукових робіт для студентів: бакалаврських, магістерських, дипломних, курсових робіт з економічних, юридичних, філологічних, громадським і всіх інших гуманітарних та технічних спеціальностей. Досвід написання робіт - не менше 3-х років подробнее »

Репетитор англійської мови

Без Проблем

Без Проблем. Львов. 23.05.2016 15:34

Шукаємо репетитора англійської (технічної) мови для проходження співбесіди на борт-провідника. Вимоги - лише рівень Advanced чи Fluent, досвід роботи в сфері авіації. Графік роботи - 2-3 дні в тиждень, по домовленості. Заробітна плата - 250 грн/година (по домовленості). ПП \"Без Проблем\". подробнее »
Заказы на ремонт

Responsive Slider Gallery: wordpress gallery slider plugin.