Работа в Украине
Бесплатное размещение вакансий и резюме в Украине

Работа в Николаеве: Образование, наука

вихователь для дітей

Reltor-WORK1. Луцк, Николаев (Николаевская обл.), Сумы, Тернополь. 07.11.2018 16:22

 В дитячу кімнату при торговельному центрі потрібно вихователь. Вимога: відповідальність, організаторські здібності, вміння працювати з дітьми, доброзичливість. Педагогічну або психологічну освіту як перевага. Обов'язки: робота на дитячому майданчику з дітьми, організація їх дозвілля та підтримка чистоти на майданчику. Умов... подробнее »

вихователь для дітей

Луцк, Николаев (Николаевская обл.), Ровно, Сумы. 08.10.2018 14:56

Якщо Ви любите дітей, володієте методиками викладання, творчо налаштовані,, активні, цілеспрямовані та ініціативні, тоді Вам до нас! вимоги: - досвід роботи з дітьми вітається, але якщо Ви молодий фахівець - це теж не перешкода; - готовність працювати з дітьми від 2 до 6 років; - комунікабельність, відповідальність. умови: - про... подробнее »

Переводчик

5000 грн.

Чп Чуприна. Николаев (Николаевская обл.). 14.05.2018 12:35

UD$ - самая крупная платформа для WEB общения во всем интернет пространстве, наша команда объединяет только самых успешных и красивых людей. Мы огромная семья: Web дизайнеров, фрилансеров, райтеров, топ-моделей, спикеров и IT Technologies!И именно сейчас мы растем вперед и вверх и нам нужны крутые люди в команду! Кто н... подробнее »
Заказы на ремонт

Responsive Slider Gallery: wordpress gallery slider plugin.