Работа в Украине
Бесплатное размещение вакансий и резюме в Украине

Работа Новомосковск: Работа на дому

Консультант менеджер інтернет магазину

16000 грн.

ТОВ НІКА ПРОФІ. Новомосковск. 18.05.2024 8:39

"Шукаєте роботу з гнучким графіком у віддаленому форматі. Приєднуйтесь до нашої команди у велику компанію,яка надасть вам можливість працювати онлайн,вдома,або на відпочинку.Ви маєте,комп'ютер, ноутбук або смартфон і втрачаєте на роботу всього 3-4 години в день.Досвід для роботи не потрібен бо ми можемо вас всьому навчіти прямо ... подробнее »

Консультант менеджер віддалено

16000 грн.

ТОВ НІКА ПРОФІ. Новомосковск. 18.05.2024 8:35

"Запрошуємл в нашу компанію працівників для віддаленої роботи на ПК.Нам потрібні позитивні люди,з гарними комунікативними здібностями,наполегливі,які бажають навчатись, працювати і заробляти. Ми пропонуємо роботу в дружньому, професіональному колективі,підтримку нашого колективу,професійний розвиток та зріст,гнучкий графік робот... подробнее »

Рекламний агент

14000 грн.

ТОВ "ІВТК"ОКТАВА". Днепропетровск, Кривой Рог, Верхнеднепровск, Днепродзержинск, Желтые Воды, Никополь, Новомосковск. 12.04.2023 13:43

Рекламний агентПропонуємо роботу в мережі інтернет, яка не потребує спеціальних навичок чи вмінь. Підійде всіх, хто може знайти 3-4 години вільного часу та має бажання заробляти. Навчання безкоштовне в процесі роботи.Вимоги:- наявність ПК і виходу в інтернет;цілеспрямованість;- бажання навчатися;- комунікабельність.Графік роботи... подробнее »
Заказы на ремонт