Работа в Украине
Бесплатное размещение вакансий и резюме в Украине

Работа Полтава: Образование, наука

вихователь для дітей

Reltor-WORK1. Винница, Львов, Полтава, Кривой Рог. 07.11.2018 16:20

 В дитячу кімнату при торговельному центрі потрібно вихователь. Вимога: відповідальність, організаторські здібності, вміння працювати з дітьми, доброзичливість. Педагогічну або психологічну освіту як перевага. Обов'язки: робота на дитячому майданчику з дітьми, організація їх дозвілля та підтримка чистоти на майданчику. Умов... подробнее »

няня в семью

8900 грн.

meganom. Львов, Полтава, Харьков, Кривой Рог. 12.08.2018 13:46

Елітне агентство в центрі запрошує на високооплачувану роботу добрих і люблячих дітей дівчат для роботи нянею в еліт.семью. -Гнучкий графік роботи (вахтовий метод) -Зарплата щотижня і відмінні бонуси; Повний робочий тиждень можна з проживанням в сім'ї. Наші клієнти - напрацьована база VIP- персон з хорошим достатком. Гарна та Вч... подробнее »

домработница терміново

9800 грн.

CIGMA1. Житомир, Львов, Полтава, Харьков. 11.08.2018 14:58

В семью требуется честная, порядочная, аккуратная женщина без вредных привычек для выполнения домашней работы - стирка (машинка), уборка, глажка, приготовление пищи. Работа на постоянной основе Наличие положительных рекомендаций с предыдущего места работы - обязательно Опыт работы в данной сфере не требуется.Записаться на соб... подробнее »

няня до розв.центру

8700 грн.

domkadrov18. Винница, Львов, Полтава, Кривой Рог. 11.08.2018 13:30

Розвиваючий центр «Zenn-Rad» запрошує на посаду доглядальниці жінок різного віку.Вимоги до доглядальниці наявність медичного освіти-бажано; досвід з хворими людьми вітаєтьсяОбов'язки доглядальниці дотримання розпорядку дня, морально-психологічна допомога підопічному відповідальність, доброзичливість, вміння йти на компроміс, ком... подробнее »
Заказы на ремонт