Отправить резюме


Системний адміністратор Windows-систем

StarLightMedia

Вакансия от 31.05.2019 15:28

Компания: StarLightMedia

Телефон: (044) 35-43-545

Город: Киев

Вид занятости: полная

Контактное лицо:

Ольга Яцюта

Телефон:

0445019898

StarLightMedia - найбільший медіахолдинг у Східній Європі. Більше половини українського ТВ-продукту, який ви бачите на екрані, виробляємо саме ми.

SLM - це не тільки телеканали СТБ, Новий канал, ICTV, M1, M2, ОЦЕ, це ще й центри професійних експертиз, які супроводжують процес створення якісного контенту від розробки ідеї до адаптації формату під екран мобільного телефону.

SLM - це більше 4 000 співробітників, десятки і сотні команд, які не просто знімають і показують шоу, кіно, чи повідомляють новини. Вони щодня розповідають історії, що хвилюють, розважають та надихають, у яких люди знаходять сили та відповіді, завдяки яким можуть відчути себе частиною більшого та спільного.

 

І сьогодні Департамент інформаційних технологій StarLightMedia шукає Системного адміністратор Windows-систем? для роботи з гібридною інфраструктурою Microsoft (AD, O365, MS Exchange, SCCM, SQL).

 

Що ми плануємо вам доручити?

  • Адміністрування та обслуговування гібридної інфраструктури Microsoft (AD, O365, MS Exchange, СУБД);
  • Адміністрування та обслуговування KMS і RADIUS серверів;
  • Обслуговування баз даних SQL?.

 

Ми готові запросити вас на співбесіду, якщо ви:

  • Маєте вищу технічну освіту;
  • Знаєте Windows server, AD, O365, AZURE, СУБД;
  • Маєте досвід роботи з гібридною інфраструктурою Microsoft.

 

Що ми пропонуємо нашим співробітникам:

Ми відповідальна компанія, тому повністю дотримуємось КЗпП, стабільно та чесно виплачуємо заробітну плату, періодично переглядаємо її в бік збільшення, надаємо лікарняні та оплачувані відпустки.

Ми завжди намагаємось зробити для наших співробітників трошки більше, ніж повинні. Тому додатково організували:

  • Піклування про здоров'я у вигляді цілодобового медичного обслуговування та медичного страхування;
  • Зручний графік роботи - так, ми працюємо з 10:00 до 19:00, але вимірюємо ефективність не відпрацьованими годинами, а виконаними завданнями. Ви можете працювати в зручному для вас режимі;
  • Працюючи у нас, можна отримати дууууже велику знижку на абонемент у спортзал чи туристичну путівку від наших партнерів - і не тільки.
  • Необмежені можливості для навчання.

Якщо ви маєте бажання приєднатися до нашої команди, використайте цю можливість та відправляйте своє резюме!

 

Ми детально вивчаємо кожне резюме, яке до нас надходить, тому не завжди можемо надати зворотній зв'язок так скоро, як ви очікуєте. Але при цьому ми поважаємо ваш час, і якщо протягом наступних 14 днів ми не зв'яжемося з вами, це означатиме, що ми ознайомилися з резюме, але, на жаль, на сьогоднішній день в компанії немає актуальних вакансій, які відповідають вашій кваліфікації та досвіду.

Ваше резюме буде додано до нашого кадрового резерву і при появі відповідної вакансії ми запропонуємо її вам для розгляду.

 


Отправить резюмеПохожие вакансии

Портал Бычок